• Ayda’dan

    M.S.Ü.G.S.F. Sahne Sanatları Tiyatro Dekoru ve Kostümü bölümü mezunuyum(1997). Akademi 4. sınıfta okurken çok değerli hocam Heykeltraş Saim Bugay tarafından asistan olarak Metin Deniz hocamın yanında Oğlum Adam Olacak dizisiyle Tv sektörüne ilk adımımı attım. Uzun yıllar Tv- Sinema sektöründe Sanat Yönetmeni ve Genel Sanat Yönetmeni olarak Kurtlar Vadisi, Sıla, Ömre Bedel, Sana Mecburum, Gönül, Vay Anam Vay, Ruhsar, Sır Gibi, İlk Göz Ağrısı, Serçe, Ay Tutulması, Patron Kim, Can Dostum, Sonbahar, Cennetin Çocukları, Yazgülü, Bana Babamı Anlat… vb. olarak birçok projeye imza attım.

    Şimdi ise tasarımcı kimliğimle, Ayda’dan markasını oluşturup, bebeklerimiz için “Bebek Hamam Sefası Setleri”ni sizlere sunuyorum. Bebeklerimiz hepimizin en önemli varlıklarımızdır. Onların mutluluğu bize gülen gözlerle bakıp gülücük atmaları dünyaya bedeldir .Çocuklar benim yaşamımda ilk sırada yer aldığından öncelikle onlara bir şey üretmek istedim. Ayrıca bunu geçmiş kültürümüzle birleştirmeyi hedefledim. Bebeklerinizi sarıp sarmalayacağımız bu setler profesyonel ellerde son derece titizlikle ve hassasiyetle her ayrıntısı düşünülerek hazırlandı. Şimdiden sonra bebeklerimize banyolar daha keyifli olacak.

    Annelerimizin  ve ninelerimizin kullandığı bu özel kumaşları günümüzün modern çizgileriyle yeniden yorumlayıp bebeklerimizle buluşturuyoruz. Osmanlı’dan gelen hamam kültürü Ayda’dan Bebek Hamam Sefası Setleri banyolarınıza yeni bir renk katacak. Bu keyfi sizlerle paylaşmak için beğeninize sunuyorum.

    Sevgiyle kalın…

    Ayda’dan…